Морська вода не відповідає вимогам 13 проб на пляжах Одеси / фото Андрій Василюк

В Одесі вода на п'яти пляжах не відповідає нормативним вимогам за санітарно-мікробіологічними показниками. Всього було досліджено 93 проби морської води.

Про це повідомляє прес-служба Одеського обласного лабораторного центру МОЗ.

Читайте такожВ Одесі пляжі і клуби переповнені людьми: журналісти з'єднання ясували, чи дотримуються відпочиваючі карантинних обмежень (фото, відео)

Таким чином, морська вода не відповідає вимогам 13 проб на пляжах Одеси, а саме: на 13 ст. ст. Фонтану, 16 ст. ст. Фонтану, 10 ст. ст. Фонтану, Аркадія і Дельфін. Однак санітарно-хімічні показники відповідали гігієнічним вимогам після дослідження 9 проб.

Аналіз проб морської води проводився в період з 19 по 25 червня в зонах рекреації морського водокористування на пляжах Одеси і на пляжах Одеської області. Зокрема, в Овідіопольському, Лиманському, Білгород-Дністровському, Кілійському та Татарбунарському районах.

Нагадаємо, у МОЗ заявили, що головною рекомендацією щодо карантинних обмежень на пляжі є дотримання соціальної дистанції.

Також раніше повідомлялося, що одеські пляжі посилено перевіряють на дотримання вимог карантину з 22 червня.

Крім того, в Києві відкрили 12 пляжів для відпочинку і купання після декількох переносів через складну епідемічну ситуацію.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram