Ілюстрація REUTERS

Найбільший банк України "ПриватБанк" у співпраці з глобальним онлайн-сервісом TransferGo запустили безкоштовні грошові перекази в Україну з 35 країн світу.

Читайте такожНацбанк чекає від українських заробітчан цього року більше $12 мільярдів

Як повідомили в прес-службі банку, пільгові умови переказів діятимуть для нових клієнтів сервісу TransferGo до кінця травня.

Відео дня

Для безкоштовного відправлення переказу в Україну потрібно скористатися промокодом PRIVATFREE, за яким всі варіанти доставки коштів в Україну будуть безкоштовними.

Для клієнтів, які вже користуються сервісом, спільно з VISA і Mastercard банк проведе розіграш 2 Apple Watch 4 та інших корисних подарунків. Для участі в розіграші користувачам сервісу потрібно буде зробити переказ на будь-яку суму до 31 травня 2019 року.

Також повідомляється, що переказ в Україну від TransferGo зараховується на картку «Приватбанку», і комісія за зарахування коштів відсутня. Переказ можна відправити не виходячи з дому - на сайті або в мобільному додатку TransferGo.

Довідка УНІАН. «ПриватБанк» (м. Дніпро) працює на ринку України з 1992 року і є найбільшим банком за обсягом активів. Банк перебуває у власності держави з грудня 2016 року. За підсумками 2018 року «ПриватБанк» отримав 11,7 млрд грн прибутку.

TransferGo - глобальний онлайн-сервіс, що забезпечує швидкі і безпечні міжнародні грошові перекази в режимі реального часу.