этот материал доступен на русском

Європейська бізнес асоціація і СУП закликають депутатів підтримати зміни 5% роздрібного акцизу

09:36, 13 січня 2020
Фінанси
7498 0
Ілюстрація REUTERS

Так, 6 грудня провідні бізнес асоціації України Європейська Бізнес Асоціація, Американська торгівельна палата в Україні та Спілка українських підприємців, вийшли зі спільною заявою про неприпустимість підвищення фіскального тиску на сумлінних платників податків, оскільки швидкість прийняття законопроекту залишає без належного врегулювання цілий ряд критичних зауважень до нього.

Також, після зустрічі з Президентом України Володимиром Зеленським,12 грудня був підписаний Меморандум про взаєморозуміння між представниками тютюнової індустрії (компаніями-членами Європейської Бізнес Асоціації) та Кабінетом Міністрів України. Меморандумом передбачено ряд заходів щодо створення чесної і прозорої конкуренції в індустрії, боротьби з незаконною торгівлею та ухиленням від сплати податків, забезпечення передбачуваності і прозорості в роботі гравців тютюнового ринку.

Мова йде про сприяння розвитку конкуренції на ринку дистрибуції, зміна методики адміністрування 5% акцизного податку, розроблення ліцензійних умов для здійснення оптової торгівлі тютюновими виробами, розробку системи контролю за переміщенням тютюнових виробів тощо.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter