Станом на 20 травня залишок коштів на спецрахунку для підтримки ЗСУ становить понад 167,5 млн грн / фото REUTERS

Національний банк України вже перерахував на потреби військових майже 16,7 млрд грн зі спеціального рахунку для допомоги армії.

Про це повідомила прес-служба регулятора.

"Станом на 20 травня залишок коштів на спецрахунку, який Національний банк відкрив для підтримки Збройних сил України, становить понад 167,5 млн грн. В цілому Національний банк вже перерахував на потреби військових майже 16,7 млрд грн", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що залишок коштів на рахунку Міністерства соціальної політики, який Національний банк відкрив для гуманітарних цілей, становить понад 240 млн грн. Крім того, Мінсоцполітики вже перерахувало з нього майже 304 млн грн з метою надання гуманітарної допомоги постраждалим від збройної агресії РФ.

Допомогти ЗСУ можна перейшовши за посиланням.

Війна проти України:

  • 24 лютого 2022 року РФ вторглася в незалежну Україну. Почалися обстріли та бомбардування українських міст. Масово гине мирне населення України.
  • 27 лютого 2022 року з'явилася інформація про те, що Білорусь може оголосити війну Україні.
  • Окупанти обстрілюють мирні міста України. Домовленості про зелені коридори систематично порушуються. Евакуаційні конвої обстрілюються, що ускладнює евакуацію мирного населення та доставку в гарячі точки продуктів і медикаментів. У багатьох населених пунктах гуманітарна катастрофа.
  • На спеціальному рахунку, який Національний банк України відкрив для підтримки ЗСУ, станом на 18 березня залишалося близько 26 млн грн.
  • Станом на 22 березня 2022 року залишок коштів на спецрахунку для підтримки Збройних сил України, становив майже 51 млн грн.
  • Станом на 31 березня залишок коштів на спецрахунку становив близько 536 млн грн.
  • Станом на 13 квітня залишок коштів на спецрахунку для підтримки Збройних сил України, становив близько 3 млн грн.
  • Станом на 19 травня залишок коштів на спецрахунку, який Національний банк відкрив для підтримки Збройних сил України та інших силових відомств, становить близько 274 млн грн.

Вас також можуть зацікавити новини:

Прем'єр Канади вважає правильним називати дії Росії в Україні геноцидом

Макрон не вважає "геноцидом" злочину РФ в Україні, а росіян і українців назвав "братами"

Байден вперше назвав дії Росії в Україні геноцидом (відео)