Глава Dragon Capital заявив, що передбачає війну в Україні ще на рік / фото ua.depositphotos.com

Представники вітчизняного бізнесу очікують, що нинішня війна з Росією продовжиться ще до середини наступного року. 

Про це зазначив CEO Dragon Capital Томаш Фіала під час заходу "Діалоги про відновлення України".

"Ми очікуємо, що війна продовжиться ще до середини наступного року. Це, в принципі, закладено в нашій програмі з МВФ", - сказав він.

Також він додав, що вітчизняна економіка зростатиме і в цьому році, і в наступному, а завдяки перспективі вступу в ЄС його компанія ще минулого року відновила інвестування в українські активи.

"Ми почали інвестувати ще влітку минулого року, коли ми порахували, що найважче вже позаду з безпекової точки зору, тому ми розморозили більшість наших інвестицій і продовжуємо їх нарощувати", - сказав він.

Контрнаступ ЗСУ - останні новини

Україна офіційно не підтверджує початок свого контрнаступу. Вчора секретар Ради національної безпеки та оборони Данілов заявив, що ЗСУ ще не розпочали запланований контрнаступ, щоб повернути окуповані росіянами території, але його початок буде очевидним для всіх.

4 червня радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван зазначив, що дії Збройних сил України приведуть до повернення "стратегічно важливої території".

А 6 червня координатор стратегічних комунікацій Ради нацбезпеки Джон Кірбі відмовився коментувати початок українського контрнаступу, але зазначив, що США надали ЗСУ усе необхідне для початку операції.

Вас також можуть зацікавити новини: