Ляшко доповів президенту про ситуацію з виявленою заборгованістю перед медичними працівниками / фото REUTERS

Президент України Володимир Зеленський наголосив на необхідності жорсткої персональної відповідальності чиновників, аж до звільнення, у зв’язку із заборгованістю перед медичними працівниками, які перебувають передовій боротьби з пандемією COVID-19.

Як передає прес-служба Офісу глави держави, про це він заявив на селекторній нараді під головуванням глави держави.

Зокрема, міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко доповів президенту щодо ситуації з виявленою заборгованістю перед медичними працівниками, яка виникла за квітень-травень.

Зеленський наголосив на необхідності жорсткої персональної відповідальності чиновників за невиплати лікарям, аж до звільнення, і поставив завдання у найкоротший термін ліквідувати заборгованість.

Читайте такожГолова МОЗ прокоментував "ковідні" доплати лікарям

«Ця ситуація неприпустима для сучасної цивілізованої країни, особливо зараз, коли лікарі – на передовій боротьби з пандемією», – зазначив він.

Глава держави закликав очільника уряду Дениса Шмигаля та міністра охорони здоров’я взяти це питання під контроль.

Як повідомляв УНІАН, з 1 вересня 2020 року запроваджено доплати усім медичним працівникам у розмірі: 3 тис. 500 грн — лікарям, 2 тис. 500 — середньому медперсоналу та 1 тис. 250 — молодшому медперсоналу. Медикам, які лікують хворих на COVID-19, має виплачуватись до 300% надбавки до зарплати.

Вас так само можуть зацікавити новини