этот материал доступен на русском

Чергова заборона в Росії: вуличні табло з курсами валют тепер поза законом

11:34, 24 травня 2019
Різне
938 0
Ілюстрація REUTERS

Читайте такожЗ Росії з початку року пішло $25 мільярдів

Президент Володимир Путін дав Банку Росії право встановлювати обов'язкові вимоги для кредитних організацій про порядок розміщення ними курсів обміну іноземної валюти, підписавши в грудні відповідний закон. 23 квітня ЦБ опублікував вказівку про заборону розміщення відомостей про обмінні курси за межами приміщень банків, вона набула чинності через 30 днів.

«Банк під час здійснення операцій з готівковою іноземною валютою та чеками повинен розміщувати інформацію про курси іноземних валют тільки всередині приміщення», — йдеться у вказівці регулятора. При цьому інформацію про курси валют можна розміщувати в засобах масової інформації та інтернеті, а також мобільних додатках банків, передає РБК.

З ініціативою про заборону електронних табло з обмінними курсами Центробанк виступив у лютому, пояснивши це необхідністю посилення боротьби з нелегальними обмінниками. «Інформацію про курси обміну іноземних валют за межами приміщень найчастіше розміщують так звані незаконні «пункти обміну валют», — пояснювали в ЦБ. Заступник голови департаменту фінмоніторингу і валютного контролю Центробанку Ілля Ясинський зазначав, що в обмінниках, де використовують виносні табло, клієнтів часто обманюють.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter