Україна наполягатиме на перспективі членства в ЄС

17:59, 29 вересня 2011
Різне
0 0

що має бути відображено в угоді про асоціацію

Варшава. Україна наполягатиме, щоб в угоді з ЄС про асоціацію була передбачена перспектива членства.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сказав Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ на брифінгу для преси після зустрічі з прем’єр-міністром Польщі Дональдом ТУСКОМ.

«Ми наполягали і будемо наполягати, щоб в цій угоді (про Асоціацію – УНІАН) була відображена перспектива вступу України в ЄС, хоча ми добре розуміємо, що під час ратифікації в кожній європейській країні, кожним парламентом, це питання буде дуже чутливим для наших сторін», - сказав В.ЯНУКОВИЧ.

При цьому він висловив переконання, що європейські партнери України і особливо друзі в Польщі з розумінням поставляться до прогресу, який на сьогодні є в Україні.

Також В.ЯНУКОВИЧ висловив переконання, що саміт "Східного партнерства" дасть ще більший поштовх для євроінтеграції України.

Як повідомлялося, комісар з питань розширення Євросоюзу Штефан ФЮЛЕ в інтерв`ю газеті "КоммерсантЪ Украина» заявив, що до угоди про асоціацію не увійде згадка про перспективу членства України в ЄС або про ст. 49 Європейського договору, що гарантує таку перспективу.

"Не увійде. Я сподіваюся, цей факт не стане проблемою, що стане перешкодою для підписання українською стороною угоди про асоціацію", - сказав він.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter