
Станцію метро "Лівобережна" в Києві на деякий час було закрито для пасажирів.
Про це повідомляє Київський метрополітен. Надійшов анонімний дзвінок про мінування, проводилася перевірка. Вибухонебезпечні предмети не знайшли.
Крім того, сьогодні надійшов анонімний дзвінок про замінування станції метро "Гідропарк" у Києві. Станція була закрита близько півгодини, повідомив Київський метрополітен. Вибухонебезпечні предмети були не знайдені.
Раніше повідомлялося, що з 14 липня були підвищені ціни на проїзд у столичному транспорті. Ті, хто користується проїзними на місяць і безконтактними картами, будуть платити від 6,30 грн за поїздку.
За разовий проїзд доведеться віддати 8 гривень. Нововведення стосується цін на жетони метро, квитків на трамвай, тролейбус, муніципальний автобус і фунікулер.