этот материал доступен на русском

Drive Ukraine 2030: Україна за три роки реалізує низку проектів для пришвидшення розвитку інфраструктури – Віктор Довгань

16:10, 09 січня 2019
Транспорт
743 0
Офіційно

Україна протягом найближчих трьох років має зробити серйозний крок щодо розвитку транспорту та інфраструктури в межах реалізації Національної транспортної стратегії України Drive Ukraine 2030. Про це йшлося під час громадського обговорення проекту Плану дій на виконання Національної транспортної стратегії на період 2019-2021 рр., що відбулося у Міністерстві інфраструктури України. У заході, присвяченому обговоренню критично важливого для розвитку країни питання, взяли участь як представники відомства, Представництва ЄС та інші партнери, повідомив заступник Міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції Віктор Довгань.

«Міністерство інфраструктури України разом з Представництвом Європейського Союзу та проектом технічної допомоги ЄС (AASIST) провели громадське обговорення проекту Плану дій на виконання Національної транспортної стратегії на 2019-2021 рр.», – зазначив заступник Міністра, коментуючи результати зустрічі. «Це План передбачає як заходи нормативного характеру, так і інфраструктурні проекти, які мають бути реалізовані протягом вказаного трирічного періоду з метою виконання Стратегії, розвитку автомобільних доріг, залізниці, залучення інвестиційних коштів до портів, аеропортів, тобто, все те, що має розвинути нашу інфраструктуру і транспорт», – наголосив Віктор Довгань.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter