Проблеми в Києві накопичувались десятиріччями, і сьогодні столиця перебуває на межі інфраструктурного колапсу.

Про це заявив кандидат в мери Києва від «Батьківщини» Олексій Кучеренко під час презентації своєї програми, передає прес-служба. 

"Це стосується практично всього: мости, житлові будинки, теплові, водяні та електричні мережі і тд. Це й проблема добудови метро, як на Троєщину, так і на Виноградар, й інші інвестиційні проекти, яких вкрай потребує наше місто", – зазначив політик.

«Програма абсолютно реалістична. Вона відображає шляхи вирішення найболючіших проблем Києва. Всі про це говорять, але відмінність між кандидатами теоретиками і практиками в тому, що мало говорити, треба чітко розуміти план дій: з ким, і за рахунок яких управлінських рішень вирішити проблеми міста. В мене потужна команда. В мене є досвід на посаді міністра ЖКГ, коли ми забезпечували фінансування за рахунок Світового банку і за рахунок інвестиційних грошей. Нам треба тільки воля і бажання, а вони у нас є», – заявив Кучеренко.

Він перерахував пріоритети в роботі, при умові перемоги на виборах міського голови Києва. Серед них: повний аудит міста, безпека та комфорт проживання, розв’язання транспортних проблем, покращення навколишнього середовища, модернізація та заміна застарілого житлового фонду, розвиток комунальної інфраструктури.

«Найперше, що треба зробити – забезпечити відповідне фінансування за рахунок бюджетних й інвестиційних коштів», – сказав Олексій Кучеренко.

До обговорення програми долучилися голова наглядової ради «Київенерго» Іван Плачков, експерт в галузі транспорту та інвестицій Олександр Кава, начальник Південно-Західної залізниці Олексій Кривопішин, вчений-економіст та експерт з механізмів публічно-приватного партнерства Ірина Запатріна, доктор наук з державного управління, кандидат технічних наук, професор Геннадій Рябцев, економічний експерт Володимир Панченко й інші фахівці.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram