Ілюстрація REUTERS

Представники перевізників з усіх районів Львівської області протестують біля Львівської обласної державної адміністрації з вимогою відновити пасажирські перевезення між містами регіону. Зібрались водії та керівники автотранспортних підприємств.

Читайте також"Замінити маршрутки": в Україні можуть запровадити нову модель громадського транспорту

Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Відео дня

"Від 17 березня припинені перевезення між містами. Ми мали б отримувати якусь компенсацію від держави, але нічого не було. Тут на акції представники трьох громадських організацій – це галузева профспілка, обласна організація автомобільного транспорту та обласна організація роботодавців транспорту. Держава нам гарантує право на працю, а ми цього позбавлені три місяці. Ми готові дотримуватись вимог карантину. Люди не можуть доїхати. Тим часом працюють на ринку нелегальні перевізники, які не платять податків і ми це питання адресуємо владі. Ці нелегали працюють під різними назвами, не дотримуються вимог карантину", - каже представник галузевої профспілки Юрій Кривенко.

Автобуси перевізників обклеєні плакатами з вимогою дозволити їм працювати.

"Ми приєдналися до цієї акції, щоб вимагати від обласної влади відновити регулярні перевезення пасажирів, щоб автобуси повернулися на роботу і дозволити людям працювати, щоб пасажири могли добиратися на роботу. Ми гарантуємо безпечне перевезення", - говорить водій Мирон Ткач.

О 14 годині відбудеться засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якій розв'язуватимуть питання щодо послаблення карантину або продовження. На неї запрошені та представники протестувальників.

Львівщина – третя за темпами зростання хворих на коронавірус. За останню добу померли четверо осіб. Загалом від COVID-19 в області померли 66 осіб.

У Львівській області на коронавірусну хворобу захворіли 1 988 осіб, з яких уже одужали 462.

З 460 проведених за останню добу ПЛР тестувань 73 – позитивні.

Львівські лабораторії не встигають обробити всі забори матеріалів у людей і їх доводиться возити у Київ, Івано-Франківськ та Тернопіль.