Трамвай пустять на сьомий маршрут / фото Думская

Як передає кореспондент УНІАН, сьогодні працівники вагоноремонтних майстерень комунального підприємства «Одесміськелектротранс» презентували другий 3-секційний трамвай власного складання.

У салоні 62 посадочних місця / фото Думская

Параметри "Одіссей МАХ"

Трамвай-велетень має довжину майже 31 метр і є найдовшим трамваєм у країні. Він складається з трьох секцій на базі кузова TatraT3, здатний перевозити до 280 пасажирів одночасно за 62 посадочних місць.

Odissey MAX має частково низький рівень підлоги, він зручний для людей з інвалідністю - в його середній частині є пандус, через який до салону може заїхати людина на візку.

Як зазначив в. о. заступника мера Одеси - директор департаменту міського господарства міськради Дмитро Жеман, другий Odissey MAX мав вийти значно раніше, однак пандемія коронавірусу завадила цим планам.

Що буде далі

Працюватиме «гігант» на маршруті №7, він має розвантажити напрямок до Суворовського району міста в години пік (два ранкових і два вечірніх рейси).

Як повідомляв УНІАН, у 2019 році в Одесі було презентовано перший 3-секційний трамвай, який зможе перевозити 280 пасажирів одночасно - вагон власного складання Odissey MAX.

Повідомлялося, що вартість нового трамваю - близько 18 млн грн.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram