У ЦВК визначили перелік ОТГ, де не можна проводити вибори / фото УНІАН

Центральна виборча комісія визначила перелік територіальних громад Донецької та Луганської областей, на території яких неможливо провести місцеві вибори.

Про це повідомили у Відділі взаємодії із ЗМІ Секретаріату Центрвиборчкому.

Читайте такожУ КВУ закликають майбутніх кандидатів на місцевих виборах утриматися від дочасної агітації

Нагадується, що 30 липня Комісія звернулась до Донецької та Луганської обласних державних адміністрацій – обласних військово-цивільних адміністрацій з проханням надати висновки щодо можливості організації підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня.

Висновки з інформацією про виборчі дільниці, утворені на територіях територіальних громад (населених пунктів) Донецької та Луганської областей, на яких місцеві вибори не проводяться, а також про виборчі дільниці, на яких можливо/неможливо здійснювати організацію підготовки та проведення місцевих виборів, надійшли до Комісії 7 серпня.

У Центрвиборчкомі наголосили, що всю відповідальність за визначення відповідних територій несуть ті органи, які надали відповідну інформацію.

«ЦВК взяла до відома надані висновки та на їх підставі встановила неможливість проведення, відповідно до положень Виборчого кодексу України, перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад Донецької та Луганської області та відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 року. До переліку таких громад входять 10 сільських, селищних, міських територіальних громад Бахмутського, Волноваського, Маріупольського та Покровського районів Донецької області та 8 – Сєвєродонецького і Щастинського районів Луганської області», - йдеться у повідомленні.

Разом з тим, Комісія взяла до відома висновок Луганської ВЦА про те, що на території Новоайдарської селищної громади Щастинського району Луганської області на частині виборчих дільниць, зокрема, № 440265, 440266, 440271, 440272, 440277, неможливо здійснювати організацію підготовки та проведення місцевих виборів.

Як повідомляв УНІАН, раніше в Донецькій та Луганській облдержадміністраціях виступили проти проведення місцевих виборів у прифронтових зонах.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram