Ігор Смешко / УНІАН

Такими є результати опитування, проведеного "Центром Разумкова".

Партію нинішнього мера Києва «УДАР» Віталія Кличка готові підтримати 20% киян, серед тих, хто визначився з вибором і буде голосувати.

За партію «Слуга народу» проголосували б 15% киян, за «Європейську солідарність» - 11%, за партію «Перемога Пальчевського» - 7%, за ВО «Батьківщина» - 5,5%, за партію «Сила і честь» Ігоря Смешка - 5,5%.

Інші партії не пройшли б до Київради. Серед них - «Голос» (4%), «Партія Шарія» (3,5%), ВО «Свобода» (3%) і партія «Єдність» (3%).

Решта партій набирають менш як 3% голосів киян.

Примітно, що в лідери політичних перегонів потрапила партія Смешка «Сила і честь», хоча сам політик про свою участь у виборах ще не заявив.

Крім того, аналітики відзначають великий запит суспільства на «сильну руку» і вважають, що Смешко може скласти Віталію Кличку куди серйознішу конкуренцію, ніж будь-який з кандидатів від провладних партій.

Аналітик Агентства міжнародних досліджень Ігор Соловей раніше зазначив, що Смешко буде хорошим мером столиці, оскільки є попит на борців з корупцією і бажання киян бачити порядок в місті.

Опитування проводилося з 24 липня по 2 серпня. Було опитано 2019 осіб методом особистого інтерв'ю в усіх районах Києва. Теоретична похибка не перевищує 2,3%.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram