Голосування на місцевих виборах в Україні в цілому відбувається з дотриманням виборчого законодавства.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив старший аналітик громадянської мережі ОПОРА Олександр Клюжев під час включення щодо процесу проходження виборів.

"Якщо говорити в цілому про якість виборчого процесу, то за нашою інформацією процес голосування відбувається, як правило, на основі вимог виборчого законодавства. Хоча окремі виборчі дільниці допускають порушення", - сказав Клюжев.

Так, за його словами, на 4,5% виборчих дільниць були зафіксовані спроби незаконної видачі або отримання виборчих бюлетенів. Найчастіше такі інциденти були пов'язані з побутовими мотивами.

Також, як розповів Клюжев, на 2,5% дільниць зафіксовано спроби виборців демонструвати свої виборчі бюлетені, менш ніж на 1% дільниць зафіксовано спроби фотографування виборцями бюлетенів.

Читайте такожПоліція розслідує порушення таємності голосування у Броварах через номери на бюлетенях

Клюжев зазначив, що за оцінками спостерігачів, на 13% виборчих дільницях порушення мали незначний характер, і менш ніж на 1% дільниць були допущені суттєві порушення законодавства.

Крім того, він зазначив, що на одній ділянці були підозри щодо "вкидання" бюлетенів, дана ситуація зараз досліджується спостерігачами.

Місцеві вибори 2020

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram