Є.Червоненко нагадує про відповідальність за авторитет країни

13:49, 26 червня 2008
Футбол 2012
0 0

Повідомлення прес-служби  Нацагентства

 

У повідомленні, переданому УНІАН, наголошується, що 26 червня в Міністерстві сім`ї молоді і спорту планується проведення засідання журі конкурсу з метою визначення нового переможця конкурсу з реконструкції НСК «Олімпійський».

Агентство не було залучене до  роботи створеною рішенням Організаційного комітету від 18 червня 2008 року робочої групи для вирішення проблемних питань, пов`язаних з підготовкою НСК «Олімпійський» до Чемпіонату, і, відповідно, не має ніякого відношення  до ухвалення вищезазначеного рішення.

Ми звертаємося до членів журі і відповідальних працівників Міністерства  з вимогою діяти виключно в межах чинного законодавства і умов проведення конкурсу, і пам`ятати про професійну етику і відповідальність за авторитет країни.

В умовах, коли бюджет Євро-2012 в Україні на 80 відсотків складається з приватних інвестицій, країна повинна жорстко дотримуватися прозорих, прогнозованих і зрозумілих для всіх процедур, які дадуть упевненість іноземним і внутрішнім інвесторам, підтвердять державні гарантії і зобов`язання, прийняті державою при проведенні конкурсу.

Напередодні проведення Стратегічної ради УЕФА 27 червня ми закликаємо всі сторони цього процесу дійти  консолідованого рішення, яке  підтвердило б репутацію України, як надійного і прогнозованого партнера, підкреслюється у повідомленні прес-служби Агентства

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter