Бельгія готова надати підтримку Україні у створенні експортно-кредитного агентства

10:58, 21 вересня 2016
270 0

Бельгія готова надати підтримку Україні у створенні експортно-кредитного агентства, покликаного страхувати ризики експортерів і кредитувати зовнішньоторговельні операції.

REUTERS

Про це повідомила очільниця відділу двосторонніх відносин Федеральної служби зовнішніх відносин, торгівлі і розвитку Бельгії Анік ван Калстер на спільному засіданні українсько-бельгійської змішаної комісії з торговельно-економічного та фінансового співробітництва у Києві.

"У разі, якщо Україна створить експортно-кредитне агентство, з нашого боку ми готові запропонувати підтримку бельгійського агентства найближчим часом", - сказала вона.

Читайте такожЄС підтримує процес реформ в Україні, надаючи близько €250 мільйонів щорічно – новий посол

За словами Анік ван Калстер, бельгійське експортно-кредитне агентство Credendo ухвалило рішення продовжити програму страхування і кредитування експорту для України.

"Credendo, бельгійське експортно-кредитне агентство, ухвалило рішення продовжити програму страхування і кредитування експорту для України. Це рішення свідчить про стабілізацію обстановки і зацікавленість моєї країни у торгівлі з Україною", - наголосила вона.

Як повідомляв УНІАН, раніше Європейський Союз ухвалив рішення виділити більше 16 млн євро на підтримку українських державних антикорупційних органів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter