У Запоріжжі відбулася акція проти примусової вакцинації

13:27, 21 липня 2008
Країна
2 0

Мета - привернути увагу до «зворотньої сторони» щеплень

Днями у центрі Запоріжжя відбулася акція «Вакцинація – геноцид нації», спрямована проти масової примусової вакцинації дітей в Україні. В її рамках учасники роздавали всім охочим інформацію із статистикою захворюваності щеплених громадян на недуги, від яких вони отримували щеплення, дані про можливі негативні наслідки вакцинації, а також про компоненти вакцин, що застосовуються на території України.

Як повідомила УНІАН співорганізатор заходу Наталія ГОНЧАРОВА, мета акції - привернути увагу громадськості до «зворотної сторони» щеплень, які, на думку учасників акції, «сприяють не тільки і не стільки профілактиці певних захворювань, скільки зниженню природного імунітету дітей».

«До складу вакцин, що зараз застосовуються в Україні, входить цілий ряд небезпечних для здоров`я компонентів, зокрема ртуть (мертіолят або тирмірозал, що є консервантом, спроможним вражати нирки, клітини головного мозку і центральну нервову систему в цілому), фенол (високотоксичну речовину, що міститься в пробах Манту і яка може викликати шок, серцеву недостатність і т.д.) І ми вважаємо, що люди повинні про це знати, щоб робити усвідомлений вибір», - підкреслила Н. ГОНЧАРОВА.

Вона зауважила, що за допомогою акції її організатори хочуть так само звернути увагу на те, що система вакцинації в Україні суперечить положенням Конституції.

«Відповідно до Конституції, кожен громадянин України має право на освіту, в той же час віддати дитину до школи, я вже не кажу про дитячий сад, без щеплень, м`яко кажучи, вкрай проблематично», - пояснила Н ГОНЧАРОВА.

За її словами, зараз організатори акції готують документи для реєстрації громадської організації «антивакцина», метою якої буде лобіювання ухвалення законодавчих актів, спроможних усунути цю проблему.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter