Кабмін затвердив Національну стратегію з оздоровлювальної рухової активності

16:47, 22 серпня 2017
Країна
306 0

Передбачається збільшення щороку на 1 % кількості громадян, які мають достатній рівень оздоровчої рухової активності.

Фото: portal.lviv.ua
 

Кабінет міністрів України затвердив план реалізації заходів Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року "Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація" на 2018 рік.

Читайте такожВ Україні понад 50% дорослих людей мають надмірну масу тіла - експерт

Відповідне розпорядження від 18 серпня 2017 р. № 548-р опубліковано на Урядовому порталі.

Рішення прийнято з метою створення в суспільстві умов для оздоровчої рухової активності та здорового способу життя заради формування здоров'я громадян як найвищої соціальної цінності в державі.

Прийняття зазначеного акта дозволить виконати завдання, визначені Національною стратегією. Зокрема, забезпечити скоординовану діяльність суб'єктів різних секторів соціально-економічної сфери державної політики для заохочення зміни поведінки співгромадян на користь оздоровчої рухової активності та ведення здорового способу життя.

Також передбачається збільшення щороку на один відсоток кількості громадян, які мають достатній рівень оздоровчої рухової активності, ведуть здоровий спосіб життя та характеризуються низьким ризиком розвитку неінфекційних захворювань, передусім серцево-судинних.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter