28 серпня відбудеться прес-брифінг Римми Філь, координатора Гуманітарного штабу «Допоможемо» при фонді Ріната Ахметова

17:14, 27 серпня 2014
Країна
4 0

На прес-брифінгу буде озвучена поточна ситуація з доставки та розподілу вантажу з першого ешелону Гуманітарного рейсу Ріната Ахметова

Фото: Пресс-служба Фонда Рината Ахметова

Як повідомили УНІАН у Прес-службі Благодійного фонду Ріната Ахметова "Розвиток України", у четвер, 28 серпня 2014 року, в 11:00, в прес-студії «Сьогодні Мультимедіа» відбудеться прес-брифінг Римми Філь, координатора Гуманітарного штабу «Допоможемо» при фонді Ріната Ахметова.

На прес-брифінгу буде озвучена поточна ситуація з доставки та розподілу вантажу з першого ешелону Гуманітарного рейсу Ріната Ахметова, а також анонсовано рішення про відправлення другого траншу гуманітарної допомоги.

Також Римма Філь розповість про результати роботи Гуманітарного штабу при фонді Ріната Ахметова за минулий тиждень, про складнощі в евакуації людей з Донбасу і про проблеми, з якими доводиться стикатися на місцях, у містах Донбасу.

Нагадуємо, що Гуманітарний штаб «Допоможемо» створений при Фонді Ріната Ахметова для об'єднання зусиль фонду і всіх бізнесів Групи СКМ, а також ФК «Шахтар» з надання допомоги людям, потерпілим в зоні військових дій. Гуманітарний штаб займається питаннями евакуації із зони проведення АТО дітей, у тому числі дітей-сиріт, багатодітних матерів, інвалідів, літніх людей, а також розміщує, при необхідності, переселенців на базах, санаторіях і таборах, надає гуманітарну та адресну допомогу.

Акредитація журналістів за телефонами: 093-766-55-69, 093-366-43-89.

Адреса: вул. Борщагівська, 152-Б.

Свої запитання можна надсилати за адресою press-studio@segodnya.ua.

Онлайн-трансляція буде доступна на сторінці конференції conferences.segodnya.ua.

При Штабі працює гаряча лінія - єдиний багатоканальний телефон 0 800 50 9001 та адреса електронної пошти helpdonbass@fdu.org.ua.

Дзвінки на номер 0 800 50 9001 безкоштовні з усіх телефонів. Гаряча лінія працює цілодобово.

Більше інформації про Гуманітарний штаб:

fdu.org.ua/help/vostok

Координаційний інформаційний центр Гуманітарного штабу «Допоможемо»:

+38 044 502 52 12

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter