Чотири області України відповідають помаранчевій зоні / фото УНІАН, Сергій Чузавков

Міністерство охорони здоров'я оновило показники епідеміологічної ситуації в регіонах України через поширення коронавірусу. Станом на сьогодні, 25 вересня, чотири області країни відповідають "помаранчевій" зоні карантину.

Як свідчать дані МОЗ, перехід у "помаранчеву" зону карантину загрожуєДніпропетровській, Донецькій, Тернопільській та Черкаській областям. У цих областях спостерігається висока динаміка госпіталізації пацієнтів з коронавірусом.

Дані МОЗ станом на 25 вересня 2021 року

Показники решти областей країни відповідають "жовтому" рівню епіднебезпеки.

Разом з тим, показники рівня захворюваності у нормі лише у Закарпатській та Кіровоградській областях. Інші регіони – мають значно завищені цифри.

Читайте такожМедична система України має три хвилі лікарень у разі можливого погіршення епідситуації - Шмигаль

Головний санітарний лікар країни Ігор Кузін раніше заявляв, що чотирьом областям загрожує перехід до "червоної зони" епідемічної небезпеки. Зокрема, це Житомирська, Луганська, Львівська та Харківська області.

За його словами, ці регіони можуть перейти до червоного рівня вже за 2 – 3 тижні.

Інфографіка УНІАН

Нагадаємо, що з 23 вересня 2021 року вся територія України перебуває у "жовтій" зоні карантину. У цій зоні забороняється очне навчання у закладах освіти, де недостатньо вакцинованих працівників, крім дитсадків та 1-4 класів, а також накладаються обмеження на роботу закладів харчування, кінотеатрів, спортзалів та фітнес-центрів.

Інфографіка УНІАН

Коронавірус в Україні: статистика

Станом на 25 вересня в Україні за добу виявили 8 267 нових хворих на коронавірус. Госпіталізували 2 035 людей, 133 хворих померли, 2 821 – одужали.

Загалом від початку пандемії в Україні коронавірусом інфікувались 2 387 750 осіб. Побороли недугу – 2 243 209 осіб. На жаль, померли – 55 557 пацієнтів.

Вас також можуть зацікавити новини