Експерти назвали напої, які вбивають молодість шкіри на обличчі / newsru.co.il

Хоча старіння є неминучим процесом, деякі напої можуть прискорити його. Тим, кому за 40 років, експерти з догляду за шкірою рекомендують звернути увагу на те, які напої знижують еластичність шкіри та спричиняють тонкі зморшки, темні плями та провокують млявий і зневоднений вигляд шкіри.

Лікарі розповіли про три основні напої, які слід обмежити або зовсім не вживати, щоб не шкодити шкірі обличчя, пише Shefinds.

1. Солодкі газовані напої

Відео дня

Газовані напої часто не містять цукру, але все ж можуть містити "хімічні речовини, шкідливі для організму" і навіть спричиняти передчасну появу зморшок і запалення. "Хімічні речовини, такі як фосфор, калій і кофеїн, вимивають мінерали з кісток і можуть пошкодити клітини організму", - пояснила дерматолог Шеріл Розен.

А дерматолог Елейн Кунг додала, що "глюкоза та фруктоза в газованій воді зв'язують амінокислоти колагену та еластину, спричиняючи глікування, а воно, своєю чергою, ускладнює відновлення волокон колагену та еластину, що сприяє швидкому утворенню зморщок і зневодненому кольору обличчя".

Тому вона закликала не пити солодкі газовані напої, оскільки вони "не є здоровим варіантом" для "старіючої шкіри".

2. Оброблена кава в пляшках

Найгірша кава, яку ви можете вибрати для своєї шкіри - це оброблена кава в пляшках з великою кількістю цукру. Коли ви готуєте каву вдома, ви можете підсолодити її злегка. А кава в пляшках часто містить добавки, які зневоднюють шкіру, а це може призвести до швидшої появи зморшок, тонких ліній і темних плям. Ці види кави "сповнені токсинів, які можуть зробити шкіру сухою і обезводненою, особливо при надмірному вживанні", - сказав експерт зі здоров'я шкіри Надір Казі.

"Кофеїн у каві може викликати прилив сил, проте він може позбавити вашу шкіру бажаної еластичності та зменшити її природне сяйво", - додав він. З ним погоджується дієтолог Дана Еліс Ханнес, пояснюючи, що до багатьох оброблених кавових напоїв "додано цукор, підсолоджувачі та жири".

Замість готової кави з банки Ханнес і Казі рекомендують пити чисту чорну каву, оскільки вона все одно дасть вам необхідний заряд енергії і залишається низькокалорійним варіантом.

3. Енергетичні напої

Шкіра навколо очей ніжна, і з віком втрата вологи в цій ділянці є нормальним явищем. А енергетичні напої можуть її зневоднювати, попередила дерматолог Джозі Маєр. Часте вживання таких напоїв може призвести до запалого погляду, сильніших темних кіл під очима і появи тонких зморшок.

Ці напої "змушують мозок зберігати пильність", пояснила вона, що призводить до поганого сну і набрякання очей, а "тонка шкіра під очима схильна до гіперпігментації та свербіння". Маєр зазначила, що кофеїн, який міститься в енергетичних напоях, пригнічує здатність організму виводити рідину з тканин, а рідина накопичується в тканинах під очима, спричиняючи їхній набряк. За її словами, кофеїн також звужує кровоносні судини в цій ділянці, що збільшує приплив крові та ще більший набряк.

Інші новини про напої

Фахівці вже давно не рекомендують пити солодкі газовані напої та соки з магазину, оскільки в них величезна кількість доданого цукру. А це впливає не лише на шкіру, а й на інші системи та органи.

Вас також можуть зацікавити новини: