этот материал доступен на русском

В ВООЗ заявили, що коронавірус ще "може розвиватися у будь-якому напрямі"

14:20, 13 лютого 2020
Зарубіжні новини
444 0
В ВООЗ зазначили, що говорити про сповільнення епідемії ще занадто рано \ Ілюстрація / REUTERS

В провінції Хубей зареєстровано 242 нові смертельні випадки від нового коронавірусу, що стало найбільшим показником за один день. Також у провінції, що стала епіцентром епідемії, різко - на майже 15 тис. зросла кількість виявлених заражених.

Читайте також"Щодня шанси зменшуються": Нігерія не евакуює своїх громадян з Хубею (відео)

Стрибок у показниках щодо коронавірусу в Китаї пов’язують з розширенням визначення діагнозу хвороби і з використанням швидших способів діагностування, передає Голос Америки. Це дає підстави фахівцям припускати, що останні дані показують не новий вибух поширення коронавірусу, а те, що досі статистика напевне була занижена.

Державні ЗМІ у Китаї повідомляють, що пекінське керівництво усунуло з посад секретаря комітету комуністичної партії провінції Хубей та найвищого партійного керівника в столиці провінції Ухань.

Всесвітня організація охорони здоров`я (ВООЗ) заявила , що кількість заражень в Китаї стабілізувалася, але також підкреслила, що говорити про сповільнення епідемії ще занадто рано.

Генеральний директор ВООЗ Тедрос Адханом Гебрейєсус сказав, що показники темпів поширення коронавірусу “треба розглядати надзвичайно обережно”. “Спалах усе ще може розвиватися у будь-якому напрямі”, - наголосив він. 

Тедрос Адханом Гебрейєсус також похвалив зусилля Пекіна, сказавши, що “Китай робить багато позитивного, що сповільнює вірус”. “Важливо, щоб інші країни визнали правильні кроки, а це визнано, і щоб інші могли брати досвід з тієї держави”, - сказав директор ВООЗ.

Як повідомляв УНІАН, зараз у світі нараховують 60 тис. людей з вірусом і переважна більшість з них у Китаї.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter