Кедрові горіхи проти серцево-судинних недуг

13:20, 12 травня 2014
Зарубіжні новини
0 0

Покращують роботу серця, запобігають утворенню холестеринових бляшок в судинах

Вживання кедрових горіхів в їжу служить хорошою профілактикою гіпертонії, ішемічної хвороби серця і атеросклерозу, повідомляє lenta-ua.net.

Користь кедрових горіхів в тому, що вони багаті ненасиченими жирними кислотами, вживання яких, як відомо, покращує роботу серця, запобігає утворенню холестеринових бляшок у судинах. Ці кислоти також сприяють швидкому розщепленню і засвоєнню організмом жирів.

Таким чином, вживання горіхів в їжу служить хорошою профілактикою гіпертонії, ішемічної хвороби серця і атеросклерозу. З рослинних жирів, рекомендованих дієтологами для вживання, перші рядки займають оливкова олія і олія кедрових горіхів. Ці продукти незамінні для тих, хто прагне позбутися від зайвої ваги. Лецитин, що міститься в кедрових горіхах, необхідний для живлення клітин головного мозку. Крім того, продукт багатий мінеральними речовинами, споживання яких сприяє підтримці імунітету.

Вітаміни Е і В, що входять до його складу, подарують здоровий доглянутий вигляд шкірі і волоссю, зміцнять кісткові тканини. Користь кедрових горіхів полягає ще і в тому, якмй сприятливий вплив їх регулярне споживання на роботу травної системи. Продукт безцінний для тих, хто страждає від виразки шлунка або дванадцятипалої кишки, гастриту, підвищеної кислотності.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter