Солодощі популярні в різних країнах \ Фото: УНІАН

Дослідники з Німеччини прийшли до несподіваного висновку. Вони довели, що солодка на смак їжа не підвищує, а іноді знижує апетит.

Читайте такожУ ВООЗ дали поради, як харчуватися під час пандемії коронавірусуСолодощі популярні в різних країнах, наприклад в Німеччині кожна людина з'їдає по 34 кг цукру в рік. Він важливий для здоров'я, і від кількості цукру в раціоні залежить маса тіла. Але наука мало що знає про властивості продукту, що впливають на його вживання з їжею незалежно від калорійності. І ось тепер ця прогалина була заповнена дослідниками інституту біології харчових систем імені Лейбніца в Мюнхені, передає medikforum з посиланням на scitechdaily.com.

Вони здійснили дослідження з використанням двох типів цукру. 27 чоловіків від 18 до 45 років отримували десятивідсотковий розчин глюкози або сахарози, або розчин цукру з додаванням лактизолу. Ця речовина зв'язується з рецепторами солодкого і знижує відчуття солодкого. Незважаючи на різні типи цукру всі розчини з лактизолом або без нього мали однакову кількість калорій. 

Через дві години після вживання кожного з розчинів учасники могли їсти стільки, скільки вони хотіли. Виявилося, що після прийому розчину сахарози з лактизолом у добровольців відзначалося підвищене споживання енергії після сніданку на 13%, тобто вони з'їдали на 100 кілокалорій більше, ніж після цукру без лактизола. Отже, глюкоза або сахароза по-різному регулюють ситість і споживання енергії через рецептори солодкого, як вважають автори дослідження. Це дозволяє зробити припущення про здатність солодкого смаку зменшувати апетит.

Новини по темі

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram