У ВООЗ розповіли, скільки грошей потрібно на вакцини від коронавірусу \ фото REUTERS

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) заявляє, що для забезпечення населення світу вакцинами та ліками від COVID-19 до вересня 2022 року потрібні $23,4 млрд.

"Якби $6,8 млрд доз вакцини, введені досі у всьому світі, були розподілені справедливо, ми досягли б нашої мети в 40% до теперішнього часу в кожній країні", – заявив глава ВООЗ Тедрос Адханом Гебрейєсус.

Африканське бюро ВООЗ заявило, що лише 10% із 54 країн африканського регіону досягнуть 40-відсоткового цільового показника до кінця року, якщо не буде вжито додаткових заходів.

Група зі 100 колишніх очільників країн та міністрів урядів закликала нинішніх лідерів "Групи двадцяти" використати саміт у Римі, який має відбутися цими вихідними, щоб домовитися про те, як передати надлишки вакцини країнам з низьким рівнем доходу.

У листі до прем’єр-міністра Італії Маріо Драгі вони наголошують, що до кінця місяця США, Євросоюз, Великобританія та Канада накопичать 240 млн невикористаних вакцин, які могли б бути негайно доставлені до країн, що більше їх потребують, передає радіо Свобода.

Як повідомляв УНІАН, перед цим Тедрос Адханом Гебреєсус заявив, що світ ризикує втратити важко здобуті успіхи у боротьбі з пандемією коронавірусу через вкрай заразний штам "Дельта".

Записатися на вакцинацію вже сьогодні ви можете у свого сімейного лікаря або за телефоном контакт-центру МОЗ 0 800 60 2019. Більше про вакцинацію ви можете дізнатися на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

інфографіка УНІАН