Добкіна призначено керівником Харківського виборчого штабу Партії регіонів

11:45, 21 липня 2007
Харьків
0 0

Харків. 21 липня. УНІАН. Міського голову Михайла ДОБКІНА призначено керівником Харківського міського виборчого штабу Партії регіонів.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомляється у заяві Харківського обласного відділення Партії регіонів, розміщеній на веб-сайті парторганізації.

Заява зроблена у зв’язку з тим, що «з 18 липня на окремих харківських телеканалах, що належать А. АВАКОВУ і які підтримуються лідером БЮТ, безцеремонно й цинічно поширюється брехлива інформація стосовно мера м. Харкова Михайла ДОБКІНА про нібито його достроковий відхід у Верховну раду України й про те, що робота Харківського міського голови негативно впливає на рейтинг Партії регіонів у місті Харкові».

«Як керівництво Харківського обласного відділення Партії регіонів і Харківської міської організації Партії регіонів, так і більш як 80-тисячна партійна організація, - йдеться в заяві, - обурені тим неконструктивізмом, що використають керівники «помаранчових» сил на території міста Харкова».

Харківське обласне відділення Партії регіонів повідомляє, - пишуть автори заяви, - «що Центральним штабом Партії регіонів Михайло ДОБКІН призначений керівником Харківського міського виборчого штабу з дострокових (спровокованих «прмаранчовими» меншостями) виборах у Верховну раду України».

"М.ДОБКІН, - заявляють його однопартійці, - має бездоганний авторитет керівництва центральних органів Партії регіонів!".

Автори заяви стверджують, що «саме з наслідками діяльності урядів ТИМОШЕНКО та ЄХАНУРОВА (підвищенням цін на енергоносії, продукти харчування, товари першої необхідності, розвалом ЖКХ тощо) і довелося зіштовхнутися у місті Харківському міському голові, якого на виборах підтримала переважна більшість харків`ян».

Як вважають автори заяви, «сьогодні Харківський міський голова Михайло ДОБКІН, в умовах штучно створеної маленькою групою «нездар» політичної кризи в країні, всі свої сили, енергію, знання віддає роботі на благо харків`ян і рідного міста, бореться з проблемами, що дісталися йому у спадщину від колишнього, невмілого керівництва міста, яке привело міське господарство до розвалу, виступає ініціатором прогресивних реформ, спрямованих на розвиток міста. Саме проведена під керівництвом мера Харкова Михайла ДОБКІНА реформа житлово-комунального господарства схвалена керівництвом країни й рекомендована для поширення й впровадження в містах України».

Харківське обласне відділення Партії регіонів звертається, «у першу чергу, до журналістів, інтелігенції, до всіх харків`ян не піддаватися на провокації, які звучать із екранів телевізорів і радіоефірів, зі сторінок друкованих та Інтернет-видань, щедро фінансованих представниками «помаранчевих» політичних сил. Левину частку цих засобів О.ФЕЛЬДМАН (народний депутат України V скликання, керівник обласного виборчого штабу БЮТ - УНІАН) замість цього міг би спрямувати на наведення порядку та створення нормальних умов роботи на харківських ринках».

Автори заяви також звертаються «до розсудливої частини «помаранчевих» сил з побажанням утриматися від методів явно нечистоплотної передвиборної кампанії й відмовитися від чергової спроби обману жителів Харківської області й міста Харкова».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter