На півночі та північному заході України очікуються підтоплення / фото ua.depositphotos.com

В Україні найближчими днями очікуються значні підтоплення. Попередження про стихію оприлюднив Укргідрометцентр.

"23-26 січня на ділянці Верхнього Дніпра в межах України (Чернігівський район Чернігівської області) утримуватиметься значне затоплення заплави, порушення транспортного сполучення з окремими прирічковими селами вздовж Верхнього Дніпра та затоплення житлових будинків ряду сіл у Чернігівському районі Чернігівської області (ІІІ рівень небезпеки)", - йдеться у попередженні.

Також, за даними синоптиків, на ділянці Десни Новгород-Сіверський - Макошине триватиме поступове підвищення рівнів води, збільшення затоплення заплави та порушення транспортного сполучення з населеними пунктами вздовж Десни; на притоці Десни р. Снов утримуватиметься  перевищення небезпечної відмітки переливу води через автодорогу місцевого значення у Корюківському районі Чернігівської області. Через це у вказаному районі оголошено ІІ рівень небезпеки.

Відео дня

З 24 по 26 січня на річках Прип'ять, Вижівка та Стохiд у межах Волинської областi продовжиться підйом рівнів води.

"Відбуватиметься подальше затоплення присадибних дiлянок та сiльськогосподарських угiдь в прирiчкових селах Камiнь-Каширського та Ковельського районiв (І рiвень небезпеки)", - попередили синоптики.

На півночі України річки виходять з берегів / фото Укргідрометцентр

Погода на тиждень в Україні

За даними синоптика Наталки Діденко, найближчого тижня в Україні очікується стабільна погода без стрибків температури, що буває доволі рідко. За її даними, найближчі 7 днів в Україні буде без суттєвих опадів, а температура повітря вдень коливатиметься поблизу "нуля", вночі очікуються "мінуси".

Вас також можуть зацікавити новини: