этот материал доступен на русском

Генерал про сварку президента із чиновником Годунком: я Зеленського розумію і не засуджую

04:23, 12 липня 2019
Політика
5305 2
Зеленський вигнав чиновника під час візита у Борисполь / фото УНІАН

Читайте такожВигнаний Зеленським чиновник голосував за "чесного преЗЕдента" (фото)

"З позиції мого життєвого досвіду я можу сказати, що панькатися з негідниками – це копати самому собі могилу", – сказав виданню «Обозреватель» екс-заступник глави СБУ, голова Спілки офіцерів України, генерал-лейтенант Олександр Скіпальський.

"Якщо вже встановлено, що перед тобою негідник, чекати, поки він всадить тобі ножа в спину, недоцільно", – зауважив він.

"Подивіться, в країні судді корумповані й злочинні, прокурори корумповані й злочинні. Вони прикриваються риторикою закону, демократії, Процесуального кодексу. А самі – негідники і злодюги. Треба діяти нещадно, якщо ти впевнений, що перед тобою негідник чи ворог України", – заявив генерал.

"Тому я Зеленського розумію і не засуджую", – сказав він.

Відповідаючи на запитання, чи слід допускати до виборів у Верховну Раду Ярослава Годунка, враховуючи його історію взаємин із законом, Скіпальський підкреслив: "Людей, які так поводяться, не можна не те що до влади допускати – їх треба ставити на місце й виховувати".

10 липня під час візиту президента на Київщину він вигнав із залу Годунка. "Ярославе Миколайовичу, це ви? Вийди звідси! Вийди, розбійнику! Погано чуєш? Англійською – еxit. Ідіть", – сказав Зеленський.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter