Артем Ситник / фото УНІАН

За інформацією журналістів, оштрафований за корупцію директор НАБУ Артем Ситник став одним з найбільших джерел надходження до бюджету від боротьби з корупцією.

За перші три місяці 2020 року до державного бюджету надійшло 14 тис. грн від реалізації майна, а також коштів, конфіскованих за вчинення корупційних та пов'язаних з корупцією правопорушень. Про це йдеться у відповіді Державної казначейської служби на запит голови експертної організації StateWatch Гліба Канєвського, повідомляє ДС.

Читайте такожУ Ситника незаконно збирали компромат для дискредитації САП і ГПУ - ЗМІ (документи)

Відео дня

Штраф, сплачений директором НАБУ Артемом Ситником за вчинення корупційного правопорушення, забезпечив у І кварталі 2020 року  23,8% надходжень до державного бюджету від боротьби з корупцією, пишуть ЗМІ.

"Йдеться про штраф на суму 3,4 тис. грн, особисто  сплачений Ситником за постановою Сарненського районного суду Рівненської області (постанова набрала законної сили 13 грудня 2019 року)", - йдеться у повідомленні.

Артема Ситника визнали винним у вчиненні корупційного правопорушення (елітний відпочинок на мисливській базі у Рівненській області з дорогим алкоголем і розбитими квадроциклами, оплачений іншою особою) і внесли до офіційного реєстру корупціонерів НАЗК.

Надходження від конфіскації за відкритими НАБУ провадженнями за вказаний період практично відсутні. Тільки в одній справі НАБУ набув законної сили обвинувальний вирок суду стосовно однієї особи, в той час як фінансування утримання НАБУ з держбюджету на цей рік складає 1,038 млрд.

Тим часом наближені до директора НАБУ Артема Ситника засновники “Центру протидії корупції”, колишні члени Ради громадського контролю НАБУ Віталій Шабунін та чотири рази судимий Дмитро Шерембей, продовжують наголошували на тому, що НАБУ  демонструє високу ефективність у своїй діяльності.