Дружина, теща і діти Ющенка - у глибокому шоці від заголовку в газеті

17:51, 18 квітня 2008
Політика
7021 0

Заява Катерини Ющенко

Дружина Президента України Катерина ЮЩЕНКО висловлює обурення з приводу появи в деяких українських ЗМІ формулювань про нібито смерть її чоловіка.

“Я та вся моя родина вкрай стурбовані окремими заголовками та тоном публікацій, які з’явилися сьогодні в деяких українських ЗМІ, і де йдеться про мого чоловіка Віктора ЮЩЕНКА.

Я, моя 81-річна мама, наші діти і досі перебуваємо у стані глибокого шоку від поданого у газеті «Вечірні вісті» заголовку «Ющенко УМЕР!», - йдеться у переданій УНІАН заяві К.ЮЩЕНКО.

За її словами, “таке формулювання про нібито смерть близької нам людини, а також інші подібні заяви, я та моя родина можемо сприймати тільки як погрозу життю мого чоловіка В.ЮЩЕНКА”.

К.ЮЩЕНКО наголосила, що вдавання до погроз та спекуляцій на тему смерті є ознакою низьких етичних стандартів журналістики. “Мені прикро, що поняття «свобода слова» сприймається деякими журналістами як свобода від людської гідності та моральних принципів”, - сказала вона.

За словами К.ЮЩЕНКО, “наша родина неодноразово отримувала листи, в який містилися подібні погрози, за часів опозиційної діяльності мого чоловіка. Але я ніколи не думала, що побачу такі погрози на першій шпальті популярного видання. Ми вже пережили замах на життя та спробу фізичного знищення мого чоловіка, які супроводжувалися безпрецедентно брудною інформаційною кампанією”.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter