Середа,
20 вересня 2017
Наші спільноти

Томбінський закликає Україну не спекулювати наслідками референдуму у Нідерландах

Україні не варто спекулювати щодо наслідків референдуму у Нідерландах, а продемонструвати позитивний сигнал щодо реформ.

Фото УНИАН
Посол заявив, що Нідерланди - це прагматична країна, якій треба показувати результати / Фото УНИАН

Про це заявив голова представництва Євросоюзу в Україні Ян Томбінський. "На цей нідерландський референдум, ніхто ще не знає, як на нього відповісти. Нам потрібно все зробити, щоб він закінчився позитивним результатом для України, а не спекулювати, що зробити, якщо цей референдум принесе негативний результат", - наголосив Ян Томбінський.

Кіпр передав Раді ЄС грамоти про ратифікацію Угоди про асоціацію Україна-ЄС

Він сказав, що з боку європейських структур нідерландській стороні надається відповідна інформація, яким чином пояснювати громадянам необхідність підтримки Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

"Але нам також треба показувати якісь позитивні сигнали і з України", - сказав дипломат.

Ян Томбінський переконаний, що кампанія щодо референдуму була проведена і організована противниками Угоди про асоціацію. "Тими, які більше про негативний результат зацікавлені", - сказав він.

Посол заявив, що Нідерланди - це прагматична країна, якій треба показувати результати, потенціал та можливості.

"Для цього потрібно багато заходів з боку України. Це захист інвесторів, (розвиток) усіх елементів боротьби з корупцією, щоб можна було створювати рівні можливості для усіх сторін, які зацікавлені в економічних стосунках з Україною. І також показувати хороші українські продукти на європейському ринку", - заявив Ян Томбінський.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку