Середа,
18 жовтня 2017
Наші спільноти

В АП назвали реформи, які українці можуть "відчути" на собі в останню чергу

Реформи охорони здоров'я та державного управління за результатами 2015 року істотно відстають від затвердженого графіку.

Шимкив / Фото УНИАН
Реформи охорони здоров'я і держуправління значно відстають від затвердженого графіка / Фото УНІАН

Про це заявив заступник голови Адміністрації президента Дмитро Шимків на прес-конференції у Києві, присвяченій діяльності Національної ради реформ у минулому році.

"Дві реформи істотно, значно відстають. Це реформи державного управління та охорони здоров'я", - сказав він.

Також Шимків зазначив, що прогрес у реформуванні окремих сфер державної відповідальності позитивно сприймається населенням, про що свідчать результати соціологічних досліджень.

"Трендом останніх двох кварталів стало позитивне сприйняття реформ у сфері оборони і безпеки, просування України у світі і правоохоронних органів з урахуванням патрульної поліції", - наголосив заступник голови АП.

Як повідомляв УНІАН, президент України Петро Порошенко у липні 2014 року своїм указом створив Національну раду реформ для забезпечення впровадження єдиної державної політики України у цій сфері.

Яценюк: необхідно разом з президентом прийняти рішення про майбутнє країни та уряду

Основним завданням Ради є внесення пропозицій щодо проведення в Україні реформ на базі кращого міжнародного досвіду та сприяння їх впровадженню, а основним завданням її виконавчого комітету є підготовка пропозицій щодо стратегічного планування реформ, їх узгоджене впровадження і моніторинг реалізації реформ.

Після заяв Абромавичуса здатність України проводити структурні реформи поставлена під питання - аналітик

Національна рада з питань реформ запустила офіційний веб-ресурс Reforms.in.ua для забезпечення підзвітності та прозорості процесу розробки і впровадження реформ у країні.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку