Понеділок,
23 жовтня 2017
Наші спільноти

Клімкін привітав ухвалення Радою "безвізових" законів

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін привітав ухвалення Верховною Радою останніх «безвізових» законів.

Климкин / Фото УНИАН
Голова МЗС привітав результати сьогоднішньої роботи Ради / Фото УНИАН

Про це Клімкін повідомив у Twitter.

"Дякую депутатам, які сьогодні натиснули кнопку "За"! Це голоси не лише за скасування віз, а й за європейську Україну і ефективну демократію", - заявив Клімкін.

Рада прийняла "безвізовий" закон про роботу агентства з розшуку активів

Як повідомляв УНІАН, український парламент ухвалив закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо виконання рекомендацій, які містяться у шостій доповіді Європейської Комісії про стан виконання Україною Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України, стосовно удосконалення засад діяльності Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (реєстраційний № 4056).

Також ВР ухвалила закон «Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо виконання рекомендацій, які містяться у шостій доповіді Європейської Комісії про стан виконання Україною Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України, стосовно удосконалення процедури арешту майна та інституту спеціальної конфіскації» (реєстраційний № 4054).

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку