Понеділок,
23 жовтня 2017
Наші спільноти

Рада хоче змінити закон про позбавлення громадянства за злочин проти нацбезпеки (подію завершено)

Також парламент планує ратифікувати ряд угод, зокрема, з Аргентиною про взаємну адміністративну допомогу з питань запобігання, розслідування та припинення митних правопорушень.

Депутаты могут внести изменения в закон о лишении гражданства за преступление против нацбезопасности / Фото УНИАН
Депутати можуть внести зміни в закон про позбавлення громадянства за злочин проти нацбезпеки / Фото УНІАН

Сьогодні Верховна Рада планує внести зміни до законодавства щодо припинення громадянства України особами, котрі вчинили злочин проти основ національної безпеки України.

Як передає кореспондент УНІАН, також передбачається розгляд змін до Кримінального кодексу щодо посилення відповідальності за пошкодження об'єктів магістральних або промислових нафто-, газоконденсатопроводів та нафтопродуктопроводів, а також законопроект про електронні довірчі послуги.

Порошенко затвердив Стратегію кібербезпеки України

Також парламент планує ратифікувати ряд угод, зокрема, з Аргентиною про взаємну адміністративну допомогу з питань запобігання, розслідування та припинення митних правопорушень; ратифікувати угоду із Німеччиною про заснування німецько-української промислово-торговельної палати.

Сьогодні у пленарному режимі ВР працює лише на ранковому засіданні - до 14.00, а о 15.00 в сесійній залі розпочнуться парламентські слухання на тему: “30 років після Чорнобиля: уроки та перспективи”.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку