Четвер,
21 вересня 2017
Наші спільноти

Порошенко: Україна має бачити першочерговим пріоритетом відновлення Донбасу

Президент Петро Порошенко заявляє, що першочерговим пріоритетом для України має стати відновлення Донбасу.

Фото УНІАН
Порошенко хоче, щоб першочерговим пріоритетом України було відновлення Донбасу / Фото УНІАН

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав сьогодні на урочистій церемонії складення присяги працівниками Департаменту патрульної поліції Краматорська Донецької області.

«Україна має бачити першочерговим пріоритетом відновлення Донбасу. Це ключовий напрямок повернення суверенітету над окупованими територіями», - заявив Порошенко.

Порошенко підписав закон про перерозподіл грошей на відбудову Донбасу

За словами президента, відновлення Донбасу має відбуватись так само, як і захист суверенітету, територіальної цілісності і незалежності України, посилення боєздатності армії та інших силових підрозділів.

«Мною була проведена нарада з формування значних коштів (на відновлення Донбасу - УНІАН), причому як держбюджету, так і коштів донорської допомоги наших країн-партнерів, міжнародних фінансових організацій», - заявив президент, додавши, що донорами виступили Німеччина, Європейський банк реконструкції та розвитку, Європейський інвестиційний банк, ООН та країни «Великої сімки».

Крім того, Порошенко відзначив, що було складено пооб’єктний перелік напрямків використання коштів донорської допомоги: відновлення зруйнованого житлового фонду, відновлення зруйнованої інфраструктури Донбасу, включаючи об’єкти водопостачання, енергопостачання, мости.

«Нарешті вже завершили фінансування проектних робіт, і можемо представляти ці проекти нашим партнерам», - додав він.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку