Понеділок,
23 жовтня 2017
Наші спільноти

РНБО доручило Кабміну вирішити проблеми фінансування оборонного замовлення

Рада національної безпеки і оборони (СНБО) доручила Кабінету міністрів вжити невідкладних заходів для вирішення проблем, які пов'язані з фінансуванням державного оборонного замовлення.

УНИАН
Кабмін повинен вирішити проблеми фінансування оборонного замовлення / УНІАН

Про це УНІАН повідомили у прес-службі РНБО за підсумками сьогоднішнього засідання. Зазначається, що на засіданні було обговорено низку питань, пов‘язаних з виконанням оборонних завдань та з розвитком військово-промислового комплексу.

Порошенко заявляє про необхідність дофінансування державного оборонного замовлення на 2016 рік

Зокрема, наголошується, що передбачено суттєво удосконалити систему державного управління в цій сфері.

Під час обговорення було визначено конкретні заходи щодо розвитку спроможностей оборонних підприємств із забезпечення Збройних сил України та інших військових формувань сучасним озброєнням та військовою технікою.

Учасники засідання також розглянули проблеми, що виникли з фінансуванням державного оборонного замовлення та важливих військових програм у зв‘язку із відсутністю законодавчого забезпечення наповнення спеціального фонду державного бюджету.

"В цьому контексті Кабінету міністрів було доручено вжити невідкладних заходів для вирішення цього питання та забезпечення фінансування сектору оборони і безпеки в повному обсязі", - йдеться у повідомленні.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку