П'ятниця,
22 вересня 2017
Наші спільноти

В АП озвучили ключову умову для подальшої реалізації політичної частини "Мінська-2"

Ключовою передумовою всіх подальших зрушень на політичному напрямі Мінських угод є забезпечення безпеки на Донбасі.

Елисеев, АП, зам / Фото УНИАН
Ключовою передумовою всіх подальших зрушень на політичному напрямку Мінських угод є забезпечення безпеки на Донбасі / Фото УНІАН

Як передає кореспондент УНІАН, про це сказав заступник глави Адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв на брифінгу в Києві.

"Ключовою передумовою всіх подальших зрушень на так званому політичному напрямі є забезпечення безпекового блоку зазначених (Мінських – УНІАН) домовленостей", - заявив він.

Єлісєєв після заяви Пан Гі Муна озвучив вимоги до кандидата на посаду нового генсека ООН

"Крім того, ми говорили (під час консультацій радників глав країн "нормандської четвірки" в Мінську - УНІАН) і про питання, пов’язані з виведенням усіх російських формувань, ми говорили про відновлення Україною контролю над неконтрольованою ділянкою україно-російського кордону", - додав Єлісєєв.

При цьому в АП назвали "червоні лінії" виборчого процесу на Донбасі.

Єлісєєв: У Мінську погодили три райони розведення сил і зброї від лінії розмежування на Донбасі

"Що стосується нас як радників (глав держав "нормандської четвірки" - УНІАН), то ми, відповідно до Мінська, обговорювали модальності такого виборчого процесу, тобто ми обговорювали ті "червоні лінії", якім мають бути обов’язково дотримані, які для нас, для України є принципово важливими», - сказав Єлісєєв і додав: "Дуже добре і прикметно, що абсолютно чітко нашу позицію було підтримано з боку наших партнерів".

За його словам, "червоні лінії" – це питання, пов’язані із виведенням військ, забезпеченням безпеки виборів за участі політичних партій, забезпеченням прав внутрішньо переміщених осіб брати участь у виборах. "Ми ці модальності обговорювали, і ми будемо далі рухати цей процес", - наголосив Єлісєєв.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку