ПА ОБСЄ обговорить можливість розміщення на Донбасі миротворців

14:56, 30 червня 2016
1424 0

Парламентська асамблея ОБСЄ на 25-й щорічній сесії, яка відбудеться 1-5 липня у Тбілісі, обговорить можливість розміщення на Донбасі миротворчої місії.

УНІАН

Про це повідомляє прес-служба ПА ОБСЄ.

Щорічна сесія матиме назву "25 років парламентської співпраці: побудова довіри за допомогою діалога".

Читайте такожЧому Україні не варто розраховувати на миротворців ООН

На сесії 1 липня очікуються виступи президента Грузії Ґіорґі Марґвелашвілі, прем'єр-міністра Грузії Ґіорґі Квірікашвілі, спікера парламенту Грузії Давіда Усупашвілі, діючого голови ОБСЄ та міністра закордонних справ Німеччини Франка-Вальтера Штайнмаєра, президента Парламентської асамблеї ОБСЄ Ілкка Канерва.

Сесія збере близько 300 депутатів парламентів приблизно 50 країн для обговорення і прийняття резолюцій щодо деяких поточних найбільш актуальних проблем у галузях безпеки, прав людини, економіки та навколишнього середовища.

Очікується, що під час дебатів буде розглянуто кризу в Україні, тривалі конфлікти у Грузії, ситуацію з основними свободами у Криму, транснаціональний тероризм, боротьбу з корупцією, права біженців, неонацизм у Європі, кліматичні зміни та скасування санкцій проти парламентаріїв.

Читайте такожЗМІ про підсумки засідання Радбезу ООН: протидія РФ заважає появі миротворців на Донбасі (відео)

Водночас, у програмі сесії йдеться про те, що планується розглянути, "чи повинна бути розгорнута міжнародна операція із підтримання миру в Україні для посилення Мінських угод".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter