Неділя,
22 жовтня 2017
Наші спільноти

У НАБУ розповіли, за яких обставин будуть перевіряти е-декларації

Національне антикорупційне бюро перевірятиме декларації лише після появи інформації про незаконне збагачення декларантів чи подання ними завідомо недостовірних даних.

фото: УНІАН
В НАБУ также отметили, что проведение сплошных проверок данных, которые содержат электронные декларации, возложено на НАПК / фото: УНИАН

Про це повідомили УНІАН у прес-службі НАБУ.

«Перевірка декларацій на предмет незаконного збагачення і внесення до них завідомо недостовірних даних є обов’язком Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК)», - йдеться у повідомленні.

Національне антикорупційне бюро долучатиметься до перевірки відомостей в окремих випадках. А саме:

- за зверненням самого НАЗК;

- у відповідь на публікації в ЗМІ із висвітлення фактів про незаконне збагачення декларантів чи подання ними завідомо недостовірних даних;

- у разі виявлення відомостей, що можуть свідчити про незаконне збагачення чи внесення завідомо недостовірних даних фігурантами проваджень, які розслідують детективи НАБУ.

У G7 занепокоїлись гальмуванням реформ в Україні через законодавчі ініціативи

«Факти, виявлені в ході таких перевірок із боку НАБУ, що свідчитимуть про незаконне збагачення осіб, які не є підслідними Бюро, є підставою для порушення кримінального провадження з боку інших правоохоронних органів», - наголосили у відомстві.

В НАБУ також зауважили, що проведення суцільних перевірок даних, що містять електронні декларації покладене на НАЗК.

«Зі свого боку НАБУ готове надати методологічну допомогу НАЗК у роботі з поданими деклараціями», - запевнили в прес-службі.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку