Понеділок,
23 жовтня 2017
Наші спільноти

Коломойського висунули на керівну посаду в УКРОПі

Бізнесмена Ігоря Коломойського висунули на посаду керівника комісії партійного контролю «Українського об’єднання патріотів – УКРОП».

Ігор Коломойський / УНІАН
Ігор Коломойський / УНІАН

Таке рішення було ухвалене під час XІ з’їзду партії, який проходить у Києві.

У порядку денному з’їзду – затвердження складу Політичної ради УКРОПу, обрання голови та членів Комісії партійного контролю та складу Ревізійної комісії партії.

УКРОП закликає всі демократичні сили об'єднати зусилля для розробки стратегії щодо порятунку країни

Ці органи формуватимуться відповідно до нового Статуту УКРОПу, який був затверджений на ІХ з’їзді партії у вересні. Кандидатів до Політичної ради, Комісії партійного контролю та Ревізійної комісії партії обирали рейтинговим голосуванням під час конференцій регіональних партійних організацій.

Довідка: Комісія партійного контролю має право скасовувати рішення будь-яких органів і керівників політсили, в тому числі голови партії, таким чином, комісія має великий вплив на формування позиції партії. Як відзначається на сайті партії, УКРОП - "партія громадян-патріотів, яка захищає інтереси громадянського суспільства в його боротьбі проти існуючої системи влади за побудову в Україні держави вільних громадян ".

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку