Вівторок,
21 лютого 2017

Наші спільноти

Безсмертний назвав переговори у Мінську "возом без коліс і бортів"

Нині постає питання про існування "норманської четвірки", "мінського процесу" та його учасників.

Безсмертний прокоментував учорашні
Безсмертний прокоментував учорашні "нормандські переговори" / Фото УНІАН

Про це в інтерв’ю Радіо Свобода заявив Роман Безсмертний, колишній представник України у політичній підгрупі на переговорах у Мінську.

Говорячи про "дорожню карту" щодо Донбасу, він наголосив, що вчора сторони так і не досягли черговості у виконанні пунктів.

Кучма заявив про вихід з "Мінська": ЗМІ оцінили ймовірність зміни представника від України

"Це питання зрозуміле, бо від першого дня досягнення домовленостей і донині російська сторона так і не виконує те, що передбачалось виконати першим, другим, третім пунктом положень, які стосуються безпеки, тобто припинення вогню, обміну незаконно утримуваними особами тощо", - розповів Безсмертний.

Він вважає, що учорашня зустріч - усього лиш збірка, чергова збірка позицій сторін, які залишилися при своїй думці.  "І так, очевидно, що стоїть питання і про існування "норманської четвірки", "мінського процесу" у вирішенні проблеми і взагалі та його учасників. Очевидно, що далі рухатися із тим возом, у якого немає ні коліс, ні бортів, означає, що перспективи немає", - переконаний політик.

Раніше Безсмертний заявляв, що прогресу після переговорів "нормандської четвірки" не варто чекати, тому що немає відповідей на питання "що робити".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку