Мінгареллі закликав Раду якнайшвидше обрати новий склад Рахункової палати

11:20, 19 травня 2017
Політика
252 0

Мінгареллі впевнений, що парламент знайде рішення з цього питання і Рахункова палата зможе продовжувати працювати і забезпечувати прозорий, інтенсивний, належний процес відповідно до стандартів демократичного суспільства.

Мінгареллі закликав до прозорості у вирішенні цього питання / фото УНІАН

Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Хюг Мінгареллі закликає Верховну Раду якнайшвидше обрати новий склад Рахункової палати.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав на прес-конференції у Києві.

«В цій країні були сформовані відповідні органи, які дозволяють відстежувати використання бюджету і, безумовно, парламент відіграє важливу роль в забезпеченні прозорості бюджету і підзвітності», - заявив він.

«Саме тому, пане (голова ВР Андрій) Парубій, вкрай важливим є процес призначення нового керівництва Рахункової палати. Це є дуже важливо для забезпечення прозорості та питань, які пов’язані з бюджетом, і важливо цей процес завершити якнайшвидше», - додав посол.

Читайте такожПосол ЄС заявив про необхідність розробки стратегії протидії фейковим новинам та інтернет-ботам

«Ми дуже сподіваємося в ЄС, що парламент знайде рішення з цього питання і Рахункова палата зможе продовжувати працювати і забезпечувати прозорий, інтенсивний, належний процес відповідно до стандартів демократичного суспільства», - резюмував Мінгареллі.

Як повідомляв УНІАН, новий склад Рахункової палати Верховна Рада мала призначити ще у 2015 році після набуття чинності нового закону "Про Рахункову палату".

4 квітня 2017 року ВР не проголосувала за обрання 9 членів Рахункової палати, і Парубій звернувся до Комітету ВР з питань бюджету щодо призначення повторного конкурсу з обрання членів Рахункової палати.

Рахункова палата функціонує в Україні з 1997 року як постійно діючий орган зовнішнього державного фінансового контролю від імені Верховної Ради, здійснюючи контроль за використанням коштів державного бюджету.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter