У БЮТ заявляють, що Литвин блокує позачергове засідання ВР

13:20, 22 лютого 2010
Політика
5899 0

Кожем`якін побачив шалений спротив

 Андрій КОЖЕМ’ЯКІН
Партія регіонів перешкоджає проведенню позачергового засідання Верховної Ради, яке ініціювала фракція БЮТ.

Про це заявив перший заступник голови фракції БЮТ Андрій КОЖЕМ’ЯКІН, повідомили УНІАН в прес-службі БЮТ.

«Фракція БЮТ згідно ст.87 Конституції і ст.19 Регламенту зібрала підписи для проведення позачергового засідання з єдиною вимогою - розглянути постанову Партії регіонів про відставку Кабінету міністрів. Проте на даний момент ми зіткнулися із шаленим спротивом і штучними перешкодами з боку регіоналів», - заявив він.

За словами А.КОЖЕМ’ЯКІНА, секретаріат Верховної Ради категорично не хоче прийняти підписи БЮТ, а голова ВР Володимир ЛИТВИН категорично відмовляється скликати позачергове засідання.

Перший заступник голови фракції БЮТ впевнений, що така поведінка регіоналів і їх сателітів зумовлена розумінням власної неспроможності відправити уряд у відставку.

«Вони розуміють, що голосів за відставку уряду у них немає і найближчим часом не буде», - підкреслив народний депутат. А.КОЖЕМ’ЯКІН наголошує, що блокування позачергового засідання Партією регіонів і секретаріатом Верховної Ради є порушенням закону. «Ми подали 150 підписів, і це наша конституційна вимога. А ті, хто відмовляється виконувати її, переступають через закон», - резюмував він.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter