Вівторок,
22 серпня 2017
Наші спільноти

Юрій Вербицький загинув не від переохолодження - голова ТСК

Повідомлення МВС України про те, що причиною смерті активіста МайдануЮрія Вербицького стало переохолодження, абсолютно не відповідає його травмам.

Вербицкий, похороны
Юрій Вербицький загинув не від переохолодження

Про це заявляє голова Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з питань розслідування протиправних діянь правоохоронних органів та окремих посадових осіб, посягань на права і свободи, життя і здоров'я Генадій Москаль,посилаючись на висновки судмедекспертизи, пише Gazeta.ua.

"22 січня 2014 року на судово-медичну експертизу було доставлено тіло загиблого учасника Євромайдану Вербицького Ю.Т. 1963 року народження, — йдеться в зверненні Москаля до Генпрокурора"

Експерти встановили такі тілесні ушкодження:

- синець із забоєм м'яких тканин лівого передпліччя та закритий перелом лівої ліктьової кістки на межі середньої та нижньої третин; закрита травма грудної клітки; синець правої бокової поверхні тулуба з переходом на поперекову область справа; два синці грудної клітки зліва по передньо-пахвинній лінії; перелом тіла грудини в 4 міжребер"ї з крововиливом у переднє середостіння; переломи ребер: зліва — 7,8 по навкологрудинній лінії. 7.8.9,10 ребер — по середньо-ключичній з переходом на середньо-пахвинну; справа: переломи 6 ребра по середньо-ключичній, 7.8 — по хребтовій лінії, 9,10 — по середньо-пахвинній, 11,12 — по хребтовій лінії,

— синець в області верхньої та нижньої повік правого ока із забійною раною верхньої повіки; синець із забоєм м'яких тканин на тильній поверхні правої кисті; садна із забійними поверхневими ранами передніх поверхонь обох гомілок 

— тілесні ушкодження у вигляді садна в області правого лобного бугра; синець в області верхньої та нижньої повік правого ока із забійною раною верхньої повіки; синець нижньої повіки лівого ока; садно кінчика носа; крововилив слизової оболонки верхньої губи зліва; синець у проекції правого кульшового суглобу по зовнішній поверхні; садно на боковій поверхні здухвинної кістки справа; множинні садна тильних поверхонь пальців обох рук.

"Злочинна група, яка по звірячому побила  Вербицького та залишила в лісосмузі на морозі, прекрасно усвідомлювала, що при таких травмах людина вижити та пересуватися не зможе.

Прошу по даному факту відкрити кримінальне провадження, як замах на умисне вбивство. Крім того в діях невідомих, які викрали Вербицького, вбачаються ознаки злочину, передбачені: ст.255 Кримінального Кодексу України — створення злочинної організації; ст.127 КК України — катування; ст.135 КК України — залишення в небезпеці; ст.146 КК України — незаконне позбавлення волі або викрадення людини", - заявив Москаль.

З огляду на викладене, і на те, що в засобах масової інформації є інформація щодо причетності до даної справи працівників підрозділів МВС України, які здійснюють оперативно-розшукову діяльність, нардеп попросив витребувати дану справу з МВС України та взяти її до провадження Генеральної прокуратури України.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку