Неділя,
24 вересня 2017
Наші спільноти

ЦВК дозволила виборцям Донбасу тимчасово змінити місце голосування

Центральна виборча комісія дозволила виборцям Донецької та Луганської областей тимчасово змінити місце голосування і нагадує, що це можна зробити до 20 жовтня.

REUTERS
REUTERS

Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні під час прес-конференції повідомила заступник голови ЦВК Жанна Усенко-Чорна.

За її словами, громадяни повинні до 20 жовтня звернутись до органів ведення Держреєстру виборців, написати відповідну заяву та надати паспорт. Якщо ж паспорт втрачено, то громадяни можуть надати органу ведення Держреєстру тимчасове посвідчення громадянина України.

"ЦВК передбачила, що жодних документів, які підтверджують необхідність зміни місця голосування, додавати не потрібно. Лише паспорт і заява", - сказала Усенко-Чорна, зазначивши, що зразок такої заяви є на сайті ЦВК, а органи ведення реєстру виборців мають відповідні інструкції, щоб оперативно опрацьовувати такі заяви.

Блок Порошенка зустрінеться на дебатах з КУН, а Правий сектор з Дартом Вейдером

В той же час Усенко-Чорна наголосила, що такий механізм діє для виборців Донецької, Луганської областей, а також для АР Крим, а громадяни з інших областей повинні надати документ, який засвідчує необхідність зміни місця голосування.

"За результатами розгляду такої заяви кожному громадянину, який змінив місце голосування, видається посвідчення. І наступний крок - завдяки автоматизованій системі реєстру, громадянин вноситься до списку виборців", - додала вона.

ЦВК зареєструвала вже 310 міжнародних офіційних спостерігачів

Заступник голови ЦВК також наголосила, що такі виборці зможуть отримати лише бюлетень для голосування за партію у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі. За мажоритарників вони проголосувати не зможуть.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку