Право на владу онлайн 21.10.2020

Сьогодні, 22 жовтня, о 21.45 на глядачів каналу «1+1» чекає новий випуск суспільно-політичного ток-шоу «Право на владу». Головною темою програми стануть місцеві вибори, які відбудуться в Україні вже цієї неділі, та пандемія коронавірусу.

За два дні до місцевих виборів політичні партії та кандидати знаходяться на піку активності у боротьбі за голоси українців. Разом з тим Україна з кожним днем б’є нові рекорди по кількості захворювань на коронавірус.

Під час прямого ефіру ведуча ток-шоу Наталія Мосейчук разом з гостями обговорить найактуальніші питання щодо майбутніх виборів та пандемії Covid-19: чи існує ризик масового оскарження результатів виборів, як відбуватимуться вибори у “червоних зонах”, та чи дійсно в Україні може з’явитись власна вакцина від Covid-19. Також у «Право на владу» обговорять оголошене Володимиром Зеленським опитування на виборах та його останнє послання до Верховної Ради України. 

Крім того, експерти допоможуть українцям розібратись з новими виборчими бюлетенями, у яких буде потрібно проголосувати за партію та за окремого кандидата.

У програмі візьмуть участь: голова партії та фракції “ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко, співголова фракції “Європейська Солідарність” Артур Герасимов, народна депутатка від фракції “Голос” Олександра Устінова, голова політичної партії “За майбутнє”, народний депутат Ігор Палиця, народний депутат, “Слуга народу” Олександр Дубінський, політичний експерт Валентин Гладких, шеф-редакторка інтернет-видання LB.ua Соня Кошкіна, голова правління громадянської мережі “Опора” Ольга Айвазовська.

На онлайн-включеннях з «Право на владу» також будуть: епідеміолог, доктор медичних наук Михайло Фаворов, військовий епідеміолог Сергій Кравченко, перший заступник міського голови Харкова Ігор Терехов, кандидати на посади міського голови з Києва, Одеси, Харкова, Львова, Чернігова: Ірина Верещук, Сергій Притула, Сергій Гусовський, Олег Філімонов, Сергій Калинчук, Андрій Садовий, Руслан Кошулинський, Олег Синютка, Олексій Кучер, Антон Поляков.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram