Кравчук стверджує, що не пропонував кандидатуру Фокіна для роботи в ТКГ / фото УНІАН

Голова української делегації у Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кравчук заявив, що не пропонував кандидатуру першого прем'єр-міністра України (1990-1992 рр.) Вітольда Фокіна для роботи в ТКГ.

Про це Кравчук заявив в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Відразу уточнюю: такої пропозиції від мене не надходило. Коли я зустрівся в Офісі президента на запрошення прийти для переговорів, я вперше там побачив Фокіна. Він мене запитав: "Ти знаєш, чого нас запросили?", я кажу: "Ні. А може ти знаєш?". Він каже: "Я також не знаю". Таким чином, нас запросили разом. Була розмова з нами разом. Я не пропонував, і він не пропонував. Нас запросили, велася розмова. Я говорив, Фокін говорив. Нам дали час для того, щоб ми поспілкувалися разом. Ми з ним зустрілися один на один, ми спілкувалися, ми згадували, які є можливості", - заявив Кравчук.

Читайте такожКравчук пояснив, чому Фокіна хочуть залучити до ТКГ по Донбасу

За його словами, на Донбасі є багато людей, з якими Фокін працював, які знають його і він знає їх.

"Я запитую: чому не використовувати цей досвід, якщо йдеться про комунікації... Адже мова про мир на Донбасі, ми пропонуємо щось Донбасу. Ну не можна щось робити на Донбасі, не знаючи бажань і вимог людей там. І Вітольд Павлович може зробити такі кроки, які дозволять дізнатися більше", - додав Кравчук.

Раніше Вітольд Фокін погодився працювати в ТКГ.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram