Марк Цукерберг / REUTERS

Соціальна мережа Facebook в 2018 році витратила понад $20 млн на забезпечення безпеки свого засновника Марка Цукерберга.

Читайте такожFacebook розширив функції сторінок "померлих користувачів"

У 2016 році на ці цілі було витрачено в чотири рази менше, повідомляє kommersant з посиланням на CNBC. Телеканал посилається на фінансову звітність соцмережі, спрямовану в Комісію з цінних паперів і бірж США.

Згідно з матеріалами компанії, на забезпечення безпеки Цукерберга в 2016 році було витрачено $5,1 млн, у 2017 році - $9,1 млн, в 2018 році - вже $22,6 млн. Кошти йдуть на охорону засновника Facebook в його «резиденціях і особистих поїздках». Частина грошей також йде на «витрати, пов'язані з особистим використанням приватних літаків», - зокрема, у минулому році на ці цілі пішло $908 тис.

Чистий прибуток Facebook Inc., що володіє найбільшою в світі соцмережею, за четвертий квартал 2018 року склав $6,8 млрд. За підсумками минулого року прибуток компанії досяг $22,1 млрд. Це на 39% більше, ніж роком раніше. Настільки високі показники багато в чому пояснюються зростанням кількості користувачів соцмережі і збільшенням рекламних надходжень: станом на грудень 2018 року число активних користувачів соцмережі склало 1,52 млрд.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram